Понеделник, Октомври 26, 2020
Добредојдовте на официјалната страна на СОУ "Крсте П. Мисирков" Демир Хисар
СОУ „Крсте Петков Мисирков“
Адреса:
ул. „Гоце Делчев“ б.б.
7240 Демир Хисар
Р. Македонија

E-пошта: Оваа e-mail адреса е заштитена од spam bots, треба да ви е вклучен JavaScript за да ја видите.
телефон: 047 276 431
Факс: 047 276 711

Анкета

Дали и професорите треба да носат работна облека?